řidič mkd České Velenice

Plat: 45 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: třída Čsl. legií 562, České Velenice, Jihočeský

Společnost WV Logistics s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči tahačů.

Popis pracovní pozice

Do našeho týmu hledáme řidiče tahače s plachtovým návěsem.
Přeprava na trasách ČR - Rakousko - Německo
Nabízíme: až 25 dnů dovolené, mladý vozový park, volné víkendy, plat 30 000 Kč hrubého + diety (43 000 - 50 000)
Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C+E, profesní průkaz, komunikativní znalost NJ
NUTNO SI TELEFONICKY SJEDNAT SCHŮZKU nebo ZASLAT ŽIVOTOPIS E-MAILEM;

Kontakt

WV Logistics s.r.o.Kontaktní osoba:
Pavel Oesterreicher   +420 380 747 081

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) WV Logistics s.r.o. (IČO 04596072), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.