řidič vysokozdvižného vozíku w2 Hnátnice

Plat: 105 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 156, Hnátnice, Pardubický

Společnost PowerJob s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči vysokozdvižných vozíků.

Popis pracovní pozice

Sháníme řidiče VZV – W2.

Požadavky
- vyučení v jakémkoli oboru
- zkušenosti s VZV
- průkaz na VZV W2-8tun
- zájem o práci
- zručnost

Pracovní náplň
- nakládka a vykládka kamionů
- vykládka materiálu
- úklid v odpadovém hospodářství
- úklid na halách
- manipulace mezi halami
- práce v dvousměnném provozu (12 hod)

Mzdové podmínky
- 105 Kč/hod
- příplatky za směny

Zpočátku DPČ, po zaučení možnost na HPP.

Nutná vstupní zdravotní prohlídka u jejich lékařky.

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: pracoviště AUTONEUM CZ, s.r.o. - Nástrojárna Hnátnice 156, 561 01 Hnátnice

ŽÁDÁME UCHAZEČE, ABY ZASLALI SVŮJ ŽIVOTOPIS NA EMAIL: NABOR@POWER-JOB.CZ NEBO NÁS KONTAKTOVALI TELEFONICKY NA TEL. ČÍSLE: 775 700 686.

Kontakt

PowerJob s.r.o.

Kontaktní osoba:
Marcela Krejsová   +420 775 700 686

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PowerJob s.r.o. (IČO 03721566), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.