Truhlář Rybniště

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 109, Rybniště, Ústecký

Společnost Raffles Europe s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
- praxe min. 3 roky,
- Znalost českého i anglického jazyka,
Pracovní náplň:
Opravy a montáž nábytku,
Práce se dřevem, kovem a sklem
Pracovní doba: 8: - 17:00 hod.
Kontakt: telefonicky v době 8:00 - 17:00 hod., popř. e-mailem

Kontakt

Raffles Europe s.r.o.Kontaktní osoba:
Kirti Raj Gurjar   +420 776 208 684

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Raffles Europe s.r.o. (IČO 24796026), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.