PROGRAMÁTOR PRŮMYSLOVÝCH ROBOTŮ – OBJ148

Společnost v současné době patří mezi přední dodavatele automatizačních řešení pro chemický, farmaceutický a automobilový průmysl.

Lokalita pracoviště: Hlavní město Praha

Zajímáte se o auta? Umíte programovat průmyslové roboty? Chcete být u nových projektů a podívat se do Evropských automobilek? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pojďte pracovat jako programátor průmyslových robotů v mezinárodním týmu.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň:

  • aplikace robotického svařování při výrobě karosérií
  • off-line a on-line programování robota
  • ochota cestovat po Evropě
  • spolupráce na projektech v rámci mezinárodního týmu
  • základní parametrizace a kalibrace robota oživení a uvedení do provozu
  • optimalizace procesu z pohledu kvality a taktu výroby tvorba
  • řízení projektové dokumentace řízení projektů
  • koordinace týmu programátorů robotů a koordinace s programátory PLC
  • vypracování cenových nabídek, jednání se zákazníky a subdodavateli

 Nabízíme:

  • příspěvek zaměstnavatele na stravování
  • příspěvek zaměstnavatele na životní investiční připojištění
  • notebook, případně mobilní telefon
  • jazykové kurzy
  • perspektivu a stabilní zázemí velké zahraniční firmy
  • prostor pro vlastní seberealizaci, kontinuální profesní a kariérní růst
  • realizace projektů v rámci České republiky a Evropy
  • 25 dní dovolené
  • roční prémie
  • centrála společnosti v Praze, pobočky po ČR (Brno, Lovosice, Mladá Boleslav)

Požadujeme:

  • technické vzdělání se zaměřením na automatizační techniku nebo strojírenství
  • znalost německého nebo anglického jazyka na úrovni práce s technickou dokumentací
  • praxe s programováním robotů podmínkou
  • 100% zájem o obor, ochotu dále se vzdělávat
  • časová flexibilita, ochota cestovat
  • schopnost pracovat v týmu i zcela samostatně
  • řidičský průkaz skupiny B

Kontakt

Žirafa.cz

Karla Engliše 3201/6
15000 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Blanka Mikšová   +420 255 725 495

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Žirafa.cz (IČO 04230841), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.