Obchodní zástupce pro prodej strojů a dílů– OBJ374

Samostatná, finančně nezávislá a prosperující firma, která působí na trzích v České republice, na Slovensku a v západním Polsku. Zabývá se prodejem a servisem strojů těchto německých značek.

Lokalita pracoviště: Pardubický

Jste zkušený obchodník technických produktů? Komunikujete německy nebo anglicky? Bydlíte v okolí Ústí nad Orlicí? Pokud na vše odpovíte ano, pak pro Vás máme auto, telefon, notebook, fixní mzdu, bonusy a prémie.

Popis pracovní pozice

Požadavky:

·       hledáme obchodníka s prokazatelnou praxí

·       úspěch při prodeji daného produktu

·       zkušenosti s maloobchodním prodejem

·       plnění prodejního plánu

·       znalost AJ nebo NJ velkou výhodou

·       řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič, ochota cestovat

·       trestní bezúhonnost

Pracovní náplň:

·       prodávat technické produkty (stroje,…)

·       aktivně vyhledávat potenciální klienty

·       samostatně vést obchodní jednání

·       uzavírat kupní smlouvy

·       vedení administrativní agendy

·       podávání pravidelných reportů

·       starostlivost o klienty v celé ČR

Nabízíme:

·       práce s dobře zavedeným produktem

·       zaškolení

·       prostor pro obchodní vyjednávání

·       maximální podpora a kontrola

·       mobilní telefon, auto a notebook

·       fixní plat, podíl z obratu a bonusy

·       místo pracoviště oblast Ústí nad Orlicí

Kontakt

Žirafa.cz

Karla Engliše 3201/6
15000 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Blanka Mikšová   +420 255 725 495

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Žirafa.cz (IČO 04230841), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.