Programátor - Java, PL/SQL – OBJ1876

Jsme moderní, dynamická a projektově řízená společnost. Patříme k předním poskytovatelům informačních technologií a poradenských služeb pro oblast obchodu, logistiky a distribuce.

Lokalita pracoviště: Moravskoslezský

Orientuješ se v ORACLE databázi? Umíš PL/SQL i Java? Máš min SŠ nebo jsi absolventem VŠ? V angličtině zvládneš zpracovat technickou dokumentaci? Tak pojď dělat programátora – pracuj na vývojových projektech, testuj a vylepšuj.

Popis pracovní pozice

Požadavky:

·       VŠ, SŠ

·       AJ pokročilá úroveň (zpracování dokumentace)

·       flexibilitu

·       praxe na obdobné pozici

·       znalost ORACLE databází

·       ŘP sk. B

Pracovní náplň:

·       zpracování uživatelských příruček

·       práce na vývojových projektech

·       spolupráce na analýze řešení a zpracování funkční specifikace

·       testování a následné odstraňování chyb

Nabízíme:

·       zajímavou práci na významných projektech

·       odborné a jazykové kurzy

·       benefity

·       pružná pracovní doba

·       kariérní růst

·       pracoviště Ostrava


Kontakt

Žirafa.cz

Karla Engliše 3201/6
15000 Praha 5
Česká republika

Kontaktní osoba:
Blanka Mikšová   +420 255 725 495

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Žirafa.cz (IČO 04230841), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.