Advokátní koncipient/-ka Hradec Králové

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dukelská třída 15, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost NNK a partneři s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Advokátní koncipienti.

Popis pracovní pozice

ADVOKÁTNÍ KONCIPIENT/-KA
- PP na dobu neurčitou, nástup 1.8.2018
- Požadujeme: právní vzdělání, pečlivost, spolehlivost, odpovědný přístup k práci, zájem o insolvenční právo, samostatnost, ale i schopnost kvalitní práce v týmu. Dále požadujeme dobrou znalost práce s PC, flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B. Znalost jednoho cizího jazyka slovem i písmem je výhodou.
- Pozice je vhodná i pro absolventy
- Nabízíme: 3 dny sick day, stravenky, teambuildingové akce, po zkušební době i mobilní paušál
- V případě zájmu, prosím, zasílejte svůj životopis na e-mailovou adresu: doselova@nnkp.cz

Kontakt

NNK a partneři s. r. o.Kontaktní osoba:
Jitka Došelová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NNK a partneři s. r. o. (IČO 07233655), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.