Asistent / asistentka pedagoga do mateřské školy Buštěhrad

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova 77, Buštěhrad, Středočeský

Společnost Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
kvalifikovaného asistenta pedagoga.
Pracovní doba je Po - Pá 6:30 - 16:30 hod. podle konkrétního úvazku.

Kontakt

Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres KladnoKontaktní osoba:
Kristýna Krečová   +420 312 250 530

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Základní škola a Mateřská škola Oty Pavla Buštěhrad, okres Kladno (IČO 61894273), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.