Asistent/ -ka pedagoga Most

Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pionýrů 2806, Most, Ústecký

Společnost Střední odborná škola InterDACT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Asistenti pedagogů.

Popis pracovní pozice

ASISTENT/ -KA PEDAGOGA
HLÁSIT SE: Synková Jana Mgr., tel.: 604 611 359, e-mail: reditel@interdact.cz, osobně po telefonické domluvě.

Kontakt

Střední odborná škola InterDACT s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Jana Synková   +420 604 611 359

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední odborná škola InterDACT s.r.o. (IČO 25024566), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.