Dělníci v oblasti výstavby budov Olbramice

Plat: 14 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dlouhá 187, Olbramice, Moravskoslezský

Společnost Ploty Hýl s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

ZZ - kontakt telefonicky od 8h
- fyzicky náročná práce
- příprava stavebních směsí betonu
- manipulace a úklid stavebního materiálu
- výkopové práce
- drobné zednické práce- uvítáme zkušenosti
- ŘP výhodou

Kontakt

Ploty Hýl s.r.o.Kontaktní osoba:
Hýlová   +420 725 848 425

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ploty Hýl s.r.o. (IČO 06701906), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.