Doplňovač zboží

Plat: 13 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost BM ČESKO s.r.o. - 001 hledá vhodného kandidáta na pozici Doplňovači zboží.

Popis pracovní pozice

MVP: Veselská 721, Praha 9
kontakt: tel.: 267 289 176, e-mail: kadrycz7@baumax.cz

bauMax - firma se stejnou obchodní značkou, ale s novým přístupem. Staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici doplňovač zboží. Pozice je určena pro OZP.
Pracovní náplň: doplňování regálů, starost o kvalitní prezentaci zboží, kontrola zboží, pomoc při inventurách, přestavbách, roznášení letáků.
Požadujeme: alespoň základní vzdělání, spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme: HPP, zajímavé mzdové ohodnocení, dobrý pracovní kolektiv, zázemí stabilní společnosti.
Nástup možný ihned.

Kontakt

BM ČESKO s.r.o. - 001

Kontaktní osoba:
Romana Ředinová   +420 267 289 176

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BM ČESKO s.r.o. - 001 (IČO 04335813), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.