Doručovatel letáků České Budějovice

Plat: 4 575 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , České Budějovice, Jihočeský

Společnost Z + M Logistics, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Doručovatelé listovních poštovních zásilek.

Popis pracovní pozice

zkrácený úvazek 15 - 25 hod.
vhodné jako brigáda, přivýdělek na mateřské dovolené, důchodce či studenty z Českých Budějovic
Pracovní místo je upřednostňováno osobám se zdravotním postižením nebo zdravotním znevýhodněním (pro pohybově zdatné jedince).
Náplň práce: roznos reklamních letáků do schránek v obci dle místa bydliště
Požadavky: základní vzdělání, zuodpovědnost, pohybová zdatnost
Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt

Z + M Logistics, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Zuzana Gärtnerová   +420 737 795 858

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Z + M Logistics, spol. s r.o. (IČO 28650808), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.