Ergoterapeut se specializací Sokolov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slovenská 545, Sokolov, Karlovarský

Společnost NEMOS SOKOLOV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ergoterapeuti se specializací.

Popis pracovní pozice

čtvrtletní bonusy
nástup možný ihned
možnost dalšího vzdělávání
velký výběr benefitů
pracovní doba: od 7:00 - 15:30
http://www.nemosok.cz/kariera-volna-mista/

Kontakt

NEMOS SOKOLOV s.r.o.Kontaktní osoba:
Hanušová Hana   +420 608 070 836

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NEMOS SOKOLOV s.r.o. (IČO 24747246), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.