Ergoterapeut se specializací Sokolov

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 400 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Slovenská 545, Sokolov, Karlovarský
Vloženo před 2 měsíci
Aktualizováno před 19 dny

Společnost NEMOS SOKOLOV s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ergoterapeuti se specializací.

Popis pracovní pozice

čtvrtletní bonusy
nástup možný ihned
možnost dalšího vzdělávání
velký výběr benefitů
pracovní doba: od 7:00 - 15:30

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovníci ostrahy

Požadujeme spolehlivost trestní bezúhonnost ochotu pracovat v nepřetržitém provozu Nabízíme dlouhodobou spolupráci zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí pravidelný měsíční příjem odborná školení Náplň práce Náplní Vaší práce...
Aktualizováno před 4 dny

D.I. SEVEN, a.s.
Habartov
14 018 Kč

Technický pracovník se specializací na mostní konstrukce

Požadujeme Ředitelství silnic a dálnic ČR je státní příspěvková organizace zřízená Ministerstvem dopravy ČR. Základem její činnosti je výkon vlastnických práv státu k nemovitostem tvořícím dálnice a silnice I. třídy, zabezpečení správy, údržby...
Aktualizováno před 3 dny

Ředitelství silnic a dálnic ČR
Brno

Kontakt

NEMOS SOKOLOV s.r.o.

Kontaktní osoba:
Hanušová Hana   +420 608 070 836

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NEMOS SOKOLOV s.r.o. (IČO 24747246, který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Tato pracovní nabídka pochází z veřejně přístupné databáze volných pracovních míst, kterou poskytuje Ministerstvo práce a sociálních věcí. Provozovatel není v žádném smluvním vztahu Inzerentem. Provozovatel neručí za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.