Finanční analytici Praha

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Praha, Hlavní město Praha

Společnost JNJ Global Business Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Finanční analytici.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Praha
kontakt: Surý Ondřej, e-mail: ondrej.sury@ibs-sro.com

Nápň práce: Zajišťování zákaznické podpory. Uplatňování neidentifikovaných hotovostích účtů do správných faktur dle předem definované procedury, finančních principů a platné legislativy, příprava rutiních reportů pro management a další související agenda.

Požadavky: Středoškolské vzdělání, výborné komunikační dovednosti orientované na zákaznickou podporu, samostatnost, iniciativnost, zaměření na detail, analytické schopnosti, angličtina a španělština na vysoké úrovni slovem i písmem, další jazyky výhodou.

Kontakt

JNJ Global Business Services s.r.o.Kontaktní osoba:
Ondřej Surý  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) JNJ Global Business Services s.r.o. (IČO 27437698), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.