Business developer sinamics v20 Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 55 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Siemensova 2715, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Siemens, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Inženýři elektronici.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Siemensova č.p. 2715/1, Stodůlky, 155 00 Praha 515
kontakt: Domesová Lucie, tel.: 601158291, e-mail: Lucie.comesova@siemens.com

Náplň práce:
- Rozvoj obchodních strategií pro zařízení SINAMICS V20, a to v Evropě
- Vypracování cílových aplikací pro SINAMICS V20
- Analýza evropského trhu na základě požadavků klienta
- Podpora regionální prodejní organizace s ohledem na nabídky, technickou podporu a další aspekty za účelem zvýšení podílu na trhu
Požadavky:
- Technické vzdělání, ideálně mechatronika nebo elektrotechnika se zaměřením na pohony
- Dobrá znalost našich pohonů a motorů
- Velmi dobrá znalost angličtiny

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění.

Kontakt

Siemens, s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lucie Domesová   +420 601 158 291

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Siemens, s.r.o. (IČO 00268577), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.