Lešenář/ka Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Jánské 1869, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost Stavby COMPLET s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Lešenáři.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Na Jánské 1869/56, Slezská Ostrava
Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis na e-mail: riedlova@scomplet.cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat.

Pracovní poměr:
-Nástup IHNED. Pracovní doba od 7:00 do 15:30 hod. ve Slezské Ostravě (Hranečník). Pracovní poměr na dobu neurčitou.

Požadované dovednosti:
-Vyučení v oboru nebo v příbuzném oboru nebo praxe
-Výhodou řidičský průkaz sk. B

Náplní práce je stavba lešení.

Nabízíme:
-odpovídající mzdové ohodnocení
-samostatnou a zodpovědnou práci
-práce po celé roční období
-dobré firemní zázemí

Kontakt

Stavby COMPLET s.r.o.Kontaktní osoba:
Daniela Riedlová   +420 596 235 967

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Stavby COMPLET s.r.o. (IČO 25389734), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.