Malíř Třeboň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 350 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 641, Třeboň, Jihočeský

Společnost ZEMATEZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Malíři interiérů.

Popis pracovní pozice

pracovní poměr na dobu nerčitou;
ŘP skup. B

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

ZEMATEZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Zdeněk Zegermacher   +420 602 272 523

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZEMATEZ s.r.o. (IČO 02491672), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.