Manipulační dělník/ice Dobruška

Plat: 112 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Poříčí 661, Dobruška, Královéhradecký

Společnost ZeNa, chráněná dílna s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Kontakt telefonicky, e-mailem synkova.j@zena-chd.eu nebo osobně po předchozí domluvě.
- práce na provozovně Servis Obaly s.r.o.
- místo vhodné pro osoby OZP
- příprava komponentů a balení zakázek
- zaměstnanecké výhody: stravenky (po zkušební době).

Kontakt

ZeNa, chráněná dílna s.r.o.Kontaktní osoba:
Jaroslava Synková, jednatel   +420 776 523 474

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZeNa, chráněná dílna s.r.o. (IČO 27513530), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.