Mechanik měření a regulací Litvínov

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Alešova 947, Litvínov, Ústecký

Společnost Tepelné hospodářství Litvínov s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři elektronických přístrojů.

Popis pracovní pozice

MECHANIK MĚŘENÍ A REGULACÍ
Požadujeme vyhlášku č. 50/1978 Sb. v platném znění, min § 6 nebo 5. ŘP sk. B podmínkou.
Provádění preventivní údržby zařízení MaR, seřizování snímačů teploty, tlaku, tlakové diference, průtoku, seřizování regulačních obvodů, opravy zařízení MaR.
požadujeme: SOU - vyučen v oboru.
Místo bydliště okolí Litvínova výhodou.
HLÁSIT SE: Jan Rauš, tel.: 777783741, email: jan.raus@thlitvinov.cz. V případě Vašeho zájmu zasílejte životopis na výše uvedenou e-mailovou adresu.

Kontakt

Tepelné hospodářství Litvínov s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Rauš, vedoucí TH  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Tepelné hospodářství Litvínov s.r.o. (IČO 04648633), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.