Mechanici silničních a stavebních strojů Sedlnice

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Sedlnice, Moravskoslezský

Společnost COLAS CZ, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních motorových vozidel.

Popis pracovní pozice

z: 6.3.2018 Společnost COLAS CZ, a.s. příjme do pracovního poměru Mechanika silničních a stavebních strojů.
Náplň práce:
Kontrola chodu a výkonu stavebních strojů a zařízení (odstraňování jednoduchých i složitějších závad). Údržba + opravy strojového i vozového parku. Opravy přímo na stavbách (pojízdná dílna)
Požadujeme:
SOU - automechanik (i šikovný absolvent). Řidičský průkaz B, C (E výhodou). Svářečský průkaz CO a autogen výhodou. Strojnický průkaz výhodou. Časovou flexibilitu, samostatnost. Dobrý zdravotní stav
Nabízíme:
Zajímavé mzdové ohodnocení. Bonusy (sezonní, roční). Firemní benefity - 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní/životní pojištění. Možnost dlouhodobé spolupráce.
Možnost nástupu ihned
Pokud Vás tato nabídka zaujala, pošlete, prosím, svůj životopis na adresu marek.josefus@colas.cz nebo volejte 602 133 185.

Kontakt

COLAS CZ, a.s.Kontaktní osoba:
Marek Josefus   +420 602 133 185

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) COLAS CZ, a.s. (IČO 26177005), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.