Technik - opravář Ústí nad Labem

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Přístavní 432, Ústí nad Labem, Ústecký

Společnost METRANS, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Přístavní č.p. 432/8, Krásné Březno, Ústí nad Labem.
Náplň práce: kontrola technického stavu námořních kontejnerů, návrh technologického postupu oprav, vystavování záznamů o poškození.
Požadujeme: vyučení nebo SŠ, platná svářečský průkaz CO2, samostatnost, flexibilitu, znalost práce na PC.
Nabízíme: stravenky, týden dovolené navíc, roční finanční bonusy, odborné zaškolení, zázemí a stabilitu velké společnosti, nástup ihned nebo dohodou.
Kontakt: telefonicky si sjednat osobní jednání.

Kontakt

METRANS, a.s.Kontaktní osoba:
Šárka Mikulová   +420 267 293 185

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) METRANS, a.s. (IČO 40763811), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.