Vedoucí operátor/ka ve výrobě plastů Olomouc

Plat: 18 621 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní novosadská 336, Olomouc, Olomoucký

Společnost ERREKA -PLAST, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci v gumárenství a plastikářství.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Dolní novosadská č.p. 336/90, Olomouc.
Vedoucí týmu pěti až sedmi operátorů, přerozdělování práce a organizace operátorů na pracovišti, zkušenosti z výroby výhodou, základní mzda 18 621 Kč hrubého k tomu 2 000 Kč prémie (po zaškolení). Jednou ročně procento ze zisku firmy ke mzdě. Prémie za odpracovaná léta, práce pouze v pracovní dny (volné víkendy). Firemní oděvy - servis prádelny, 100 Kč stravenky ke mzdě. Zázemí stabilní společnosti (10 let na českém trhu), dlouhodobá spolupráce, fyzicky nenáročná práce.
Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Kontakt

ERREKA -PLAST, s.r.o.Kontaktní osoba:
Monika Vláčilová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ERREKA -PLAST, s.r.o. (IČO 27682803), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.