Stavební mistr Meziboří

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Okružní 350, Meziboří, Ústecký

Společnost TM-bau s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví.

Popis pracovní pozice

STAVEBNÍ MISTR
Řízení prací na stavbě, komunikace s objednatelem, zajištění průběhu stavby. ŘP sk. B (skupiny C výhodou), organizační a řídící schopnosti, schopnost orientace v projektové dokumentaci staveb, práce s PC, znalost stavebních materiálů a technologií, ochota přizpůsobit pracovní dobu potřebám stavby.
HLÁSIT SE: Janoušek Petr, tel.: 605 206 134 volat 7:00 - 15:00hod., e-mail: tmbau@seznam.cz, osobně na adrese Okružní 350, Meziboří v 7:00hod.

Kontakt

TM-bau s.r.o.Kontaktní osoba:
Petr Janoušek   +420 605 206 134

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TM-bau s.r.o. (IČO 03620336), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.