Operátor/ka ve výrobě Praha

Inzerát z úřadu práce
Plat: 21 190 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Novodvorská 1768, Praha, Hlavní město Praha

Společnost ABB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci elektronických zařízení.

Popis pracovní pozice

MVP: Novodvorská 1768/138a, Praha 4
kontaktovat e-mailem helena.trnkova@cz.abb.com, nebo osbně.

Manuální zručnost, časová flexibilita, vztah k elektru výhodou.
Stravenky, 5 týdnů dovolené.

Kontakt

ABB s.r.o.Kontaktní osoba:
Helena Trnková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ABB s.r.o. (IČO 49682563), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.