Operátor lisování (lemtech) Střítež

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 3, Střítež, Vysočina

Společnost Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci ostatních výrobků.

Popis pracovní pozice

Operátor lisování (LemTech)
Chtěli byste najít uplatnění v silné mezinárodní společnosti, která buduje nový závod u Jihlavy pro přístup na celoevropský trh v oblasti lisovaných kovových součástí pro automobilní a elektronický průmysl?

Náplň práce:
Plnění veškerých úkolů nezbytných pro práci na lisu s následujícími činnostmi:
- obsluha lisu
- práce na lince, montáži a balení výrobků
- úklid pracoviště
- podpora při řešení problémů.
Profil ideálního kandidáta:
- manuální zručnost
- základní vzdělání/vyučen
- pečlivost
- flexibilita, schopnost týmové práce
- zájem se učit novým věcem
- nástup: možný ihned

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na email personal@lemtech.cz, nebo nám zavolejte na číslo 561 201 671

Kontakt

Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Petr Slovák   +420 561 201 671

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lemtech Precision Material (Czech) s.r.o. (IČO 05399319), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.