Montážní dělníci Svitavy

Plat: 76 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Říční 1578, Svitavy, Pardubický

Společnost SMM Elektro, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů.

Popis pracovní pozice

NÁPLŇ PRÁCE: montážní, kontrolní a třídící činnosti na autodílech
NABÍZÍME: místo je určeno pro osoby zdravotně znevýhodněné nebo invalidní - firma je chráněná dílna, dotované stravování, po ukončení zkušební doby možnost osobního ohodnocení, možnost měsíčních prémií
KONTAKT: telefonicky, e-mailem nebo osobně 8 - 12 hodin

Kontakt

SMM Elektro, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Adriana Zemanová   +420 775 234 901

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SMM Elektro, spol. s r.o. (IČO 63477076), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.