Montážní dělník ve výrobě Choceň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 200 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Dvořiska 1721, Choceň, Pardubický

Společnost PSS CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů.

Popis pracovní pozice

MÍSTO VÝKONU: AUTONEUM CZ s.r.o., U Dvořiska č.p. 1721, 565 01 Choceň 1
PRACOVNÍ NÁPLŇ: vkládání, ukládání a úprava dek
PRACOVNÍ DOBA: pružná pracovní doba
POŽADUJEME:
- manuální zručnost
- základní znalost na PC
- možnost pracovat o víkendech
Pozice je vhodná pro muže i ženy
KONTAKT: e-mailem

Kontakt

PSS CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Zdena Bandurčin  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PSS CZ s.r.o. (IČO 06381405), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.