Truhlář, nábytkář, tesař Písek

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Pazdernou 1498, Písek, Jihočeský

Společnost Duc Blanc Handmade s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok.
Pracovní doba: jedna směna - 7:00 - 15:00 hod.
Požadujeme:
- ideálně praxi v oboru truhlář
- samostatnost a spolehlivost
- pracovitost
Nabízíme: prémie
Kontakt na tel.: 734 578 443 (mezi 8:00 - 17:00) nebo e-mail: vaclav.zoch@duc-blanc.com

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Duc Blanc Handmade s.r.o.Kontaktní osoba:
Václav Zoch   +420 734 578 443

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Duc Blanc Handmade s.r.o. (IČO 05496853), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.