Nákupčí zahraniční

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Nákupčí.

Popis pracovní pozice

Náplní práce je aktivní denní komunikace s dodavateli v cizím jazyce - AJ.
Požadujeme aktivní znalost AJ, znalost NJ je výhodou.
Dále požadujeme řidičský průkaz sk.B, výborné komunikační a organizační schopnosti, odolnost proti stresu. Znalost práce s PC

Můžete k nám přijít s nákupními či prodejními zkušenostmi, nebo být i akční absolvent bez praxe.
Mzdové údaje jsou orientační dle konkrétních kompetencí.

Kromě odpovídajícího finančního ohodnocení nabízíme škálu zaměstnaneckých benefitů.

Místem výkonu práce je Staré Město p/Králickým Sněžníkem, malebné městečko v podhůří Jeseníků (okr. Šumperk). Naši zaměstnanci za námi dojíždějí z okr. Šumperk, Jeseník i Ústí nad Orlicí. Pomůžeme Vám i se zajištěním bydlení.


Těšíme se na Váš životopis!


Kontakt

PRO-BIO, obchodní společnost s r.o.Kontaktní osoba:
Vlasta Pavelková, personalistka   +420 588 888 926

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PRO-BIO, obchodní společnost s r.o. (IČO 46581863), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.