Vedoucí prodeje pro oblast brno

Plat: 42 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Palackého náměstí 91, Brno, Jihomoravský

Společnost HELLA stínící technika s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Požadujeme:
ŘP skupin B, komunikativní znalost NJ, případně AJ podmínkou

Zaměstnanecké výhody:
Stravenky, důchodové připojištění, mobilní telefon, notebook, služební automobil

Kontakt

HELLA stínící technika s.r.o.Kontaktní osoba:
Tomáš Míl  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HELLA stínící technika s.r.o. (IČO 62907298), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.