Obsluha čerpací stanice Loket

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 49, Loket, Středočeský

Společnost S A P spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

Pracoviště Loket
- Prodej zboží a PHM
- Příjem PHM - plnění a stáčení dle ČSN 650202
- Obsluha platebního terminálu
- Doplňování a označování zboží
- Obsluha pokladny, vyúčtování tržeb
- Úklid shopu, venkovních prostor a údržba stojanů
První kontakt telefonicky 8:00 - 17:00 hod., na tel: 604579078

Kontakt

S A P spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Dagmar Buschová   +420 604 579 078

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) S A P spol. s r.o. (IČO 47543442), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.