Seřizovač/-ka Hronov

Plat: 24 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hostovského 525, Hronov, Královéhradecký

Společnost Hašpl a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Nástup možný ihned.
Náplň práce: seřizování strojů na výrobu hřebíků.
Zaměstnavatel nabízí dovolenou navíc.
Kontakt - paní Procházková Hana, tel.: 491 401 718, e-mail: prochazkova@haspl.cz (zaslání životopisu) nebo osobně na adrese Ke Koupališti 172, 549 32 Velké Poříčí.

Kontakt

Hašpl a.s.Kontaktní osoba:
Hana Procházková   +420 491 401 718

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hašpl a.s. (IČO 27466663), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.