Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru Příšovice

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 157, Příšovice, Liberecký

Společnost Wassa s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru.

Popis pracovní pozice

Obsluha automatického tiskového a výsekového stroje spočívá v nastavení stroje a jeho obsluhy v průběhu zakázky.
Vhodné pro zájemce z Příšovic, Turnova a okolí.
Hlásit se telefonicky nebo e-mailem.

Kontakt

Wassa s.r.o.Kontaktní osoba:
Milena Holubová   +420 484 801 381

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Wassa s.r.o. (IČO 27317421), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.