Obsluha strojů Hranice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 19 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Olomoucká 306, Hranice, Olomoucký

Společnost ANTAKA a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu.

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
obsluha strojů na extruzní lince

Požadavky:
VZV výhodou, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost.

Nabízíme:
Stravenky, příspěvky na dopravu

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na email: vitezslav.hlava@antaka.cz

Kontakt

ANTAKA a.s.Kontaktní osoba:
Vítězslav Hlava  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ANTAKA a.s. (IČO 24172626), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.