řidič speciálních motorových vozidel Turnov

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Kotlerovo nábřeží 2216, Turnov, Liberecký

Společnost Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů.

Popis pracovní pozice

Pracovní náplň
Řízení a obsluha silničních motorových vozidel, pracovních strojů a mechanismů, včetně speciálních kanalizačních vozidel (CAS)

Nabízíme
Zázemí silné nadnárodní společnosti
Jistotu a stabilitu velké firmy
Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy
Možnost dalšího profesního vzdělávání

Požadujeme
SOU s výučním listem
Řidičský průkaz skupiny C + platné profesní osvědčení + karta do digitálního tachografu
Dopravně psychologické vyšetření
Max. zbývajících 10 bodů
Praxe v řízení nákladních vozidel
Zdravotní průkaz
Strojní průkaz na kolové rýpadlo - výhodou
Jeřábnický průkaz - výhodou

Stravenky, příplatky nad rámec ZP, zdravotní volno, firemní vzdělávání, příspěvek na životní a penzijní připojištění, preventivní lékařská péče, sociální benefity v celkové hodnotě 27 000 Kč/rok

kontakt: e-mailem

Kontakt

Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.Kontaktní osoba:
Machová   +420 417 808 396

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. (IČO 49099451), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.