Stevardi pro vlakové spoje Bohumín

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ad. Mickiewicze 67, Bohumín, Moravskoslezský

Společnost LEO EXPRESS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obslužní pracovníci v dopravě (kromě stevardů a letušek).

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
- kontrola jízdních dokladů cestujících
- starost o bezpečnost a informovanost cestujících
- obsluha cestujících (nabízení občerstvení)
- občasné řešení nestandardních situací

Požadavky:
- kladný přístup k práci s lidmi
- zvládání stresových situací
- zodpovědnost, samostatnost, cílevědomost

Způsob kontaktu: telefonicky (9:00-17:00) nebo zasílat životopisy na email.

Kontakt

LEO EXPRESS s.r.o.Kontaktní osoba:
Miroslav Jonáš   +420 777 490 044

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LEO EXPRESS s.r.o. (IČO 06661572), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.