Recepční - asistent/ka Brno

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Bednářova 621, Brno, Jihomoravský

Společnost NET and GAMES a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní asistenti v administrativě.

Popis pracovní pozice

První kontakt e-mailem balikova@kajot.cz
Nástup dohodou, PP na 1 rok s možností prodloužení

Náplň práce: Vyřizování telefonátů, zpracovávání pošty, přijímání návštěv, objednávka kancelářských potřeb a komunikace s překladatelskou agenturou, organizace zahraničních cest pro vedení společnosti, zajišťování letenek, pojištění, ubytování, obsluha datových schránek, ad hoc úkoly sekretariátu spolenčosti.
Požadujeme: kultivovaný projev (verbální i písemný), znalost anglického jazyka na úrovni B2 (e-mailová a telefonická komunikace se zahraničními dodavateli, překlady z/do anglického jazyka), znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), ochota na sobě pracovat a učit se, schopnost pracovat samostatně, smysl pro zodpovědnost a pečlivost, pracovní doba 7:30 - 16:00
Výhodou: praxe na obdobné pozici, znalost nejen anglického, ale i německého jazyka, aktivní řidič/ka
Zaměstnanecké výhody:
" Věrnostní a výkonnostní odměny
" Stravenky
" Dodatková dovolená
" Zdravotní volno / sick day
" Firemní společenské akce

Kontakt

NET and GAMES a.s.

Kontaktní osoba:
Renata Balíková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) NET and GAMES a.s. (IČO 28330633), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.