Pojišťovací zprostředkovatel/ zprostředkovatelka Hustopeče

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dukelské nám. 99, Hustopeče, Jihomoravský

Společnost Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pojišťovací poradci.

Popis pracovní pozice

12.7.2018/ SŠ s maturitou, obor vzdělání nerozhoduje. Znalost práce na PC, ŘP sk. B výhodou.
Pojišťovací a jiné služby pro klienty. Po zapracování možnost práce i na přepážce.
Místo výkonu Hustopeče. Osobní schůzku nutno sjednat předem na tel. 724 488 302, e-mail Jan.Hajek@kooperativa.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance GroupKontaktní osoba:
RSDr, Jan Hájek   +420 724 488 302

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (IČO 47116617), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.