Klientský pracovník/ce Písek

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Karlova 107, Písek, Jihočeský

Společnost Československá obchodní banka a. s. hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti peněžnictví.

Popis pracovní pozice

Láká Vás práce v bance? Jste rádi v kontaktu s lidmi? Baví Vás komunikace, nebojíte se práce s penězi a chtěli byste se realizovat i v obchodní činnosti? Pak je tato pozice skvělou příležitostí právě pro Vás!
Pracovní náplň:
"zajišťování poradenských služeb v oblasti bezhotovostních a hotovostních operací
"aktivní vytváření vztahu s klienty a péče o klienty ČSOB
"aktivní nabídka a prodej produktů skupiny ČSOB
"plnění obchodních výsledků a plánů
Nehledáme "ideální kandidáty" na pozici, ale motivované lidi s potenciálem k rozvoji.
Požadavky:
"SŠ vzdělání s maturitou
"pozitivní vztah k lidem
"obchodní předpoklady
"dobré komunikační schopnosti
"cílevědomost a zájem o sebevzdělávání
"výhodou komunikativní znalost anglického nebo jiného světového jazyka
Nabízíme:
"možnost budovat kariéru, získávat zkušenosti a rozvíjet se
"perspektivní a odpovědnou práci v prosperující mezinárodní společnosti
"stabilní zaměstnání s možností odborného růstu a vzdělávání
"příjemné pracovní prostředí
"motivující finanční ohodnocení
"široké spektrum zaměstnaneckých výhod v rámci celé finanční skupiny ČSOB
"příspěvek na penzijní a životní pojištění
"týden dovolené navíc
"příspěvek na stravování
"příspěvek na volnočasové benefity - Cafeteria systém
"3 dny zdravotního volna

Kontakt

Československá obchodní banka a. s.

Kontaktní osoba:
Kristýna Šrámková

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Československá obchodní banka a. s. (IČO 00001350), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.