Dispečer pultu centrální ochrany Česká Lípa

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 5. května 797, Česká Lípa, Liberecký

Společnost HENIG - security servis, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři bezpečnostních služeb.

Popis pracovní pozice

Pracovní místo je vhodné i pro osoby se změněnou pracovní schopností či invalidní.
Náplň práce: obsluha pultu centrální ochrany, komunikace a spolupráce se zákazníky, kolegy a případně složkami záchranného systému, evidence řešení poruch a poplachových zpráv.
Požadujeme: doba předchozího zaměstnání alespoň 5 let, čistý výpis rejstříku trestů, uživatelská znalost práce na PC, ochota pracovat na směny, spolehlivost, odolnost vůči stresu, komunikační dovednosti, časová flexibilita, schopnost týmové práce, zájem a ochota učit se stále nové věci.
Osvědčení strážný výhodou, ale ne podmínkou.
Životopis s motivačním dopisem zasílejte na e-mail: jetenska@henig.cz.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

HENIG - security servis, s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Jetenská, personalista   +420 731 411 694

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HENIG - security servis, s.r.o. (IČO 14866684), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.