Referent/ka skladu prádla Liberec

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 357, Liberec, Liberecký

Společnost Krajská nemocnice Liberec, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- zkušenosti s vedením evidencí skladových zásob (skladové hospodářství)
- práce na PC (Excel, Word)
- dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
- 25 dní dovolené
- příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- dotované stravování
- příspěvek na telefonní tarif

Kontakt

Krajská nemocnice Liberec, a.s.Kontaktní osoba:
Martina Válková, personalista   +420 485 312 186

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Krajská nemocnice Liberec, a.s. (IČO 27283933), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.