Pracovník na zpracování plechu Velemyšleves

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 61, Velemyšleves, Ústecký

Společnost GARANTJOB s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci na zpracování plechu.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce: Gestamp, Průmyslová zóna Triangle 61 Velemyšleves
agenturní krátkodobé zaměstnání
příspěvek na ubytování, dopravu, stravování, týdenní zálohy
kontakt: 727808864. info@garantjob.cz
osobně na adrese Dvořákova 23 Žatec

Kontakt

GARANTJOB s.r.o.Kontaktní osoba:
Vladimír Vaněček   +420 727 808 864

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GARANTJOB s.r.o. (IČO 06441831), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.