Ostraha objektů - detektiv/-ka v obchodě Hradec Králové

Plat: 110 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brněnská 23, Hradec Králové, Královéhradecký

Společnost PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. . hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Popis pracovní pozice

OSTRAHA OBJEKTŮ - DETEKTIV/-KA V OBCHODĚ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný od 1.8.2018, možnost práce také na DPP
- Požadujeme: min. základní vzdělání, dobrou fyzickou kondici, bezúhonnost
- Nabízíme: hrazenou dopravu do zaměstnání
- Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky
- V případě zájmu volejte na tel.: 777 005 553, případně zašlete životopis na e-mail: petr.palka@pcpeuro.cz, poté budete pozváni k výběrovému řízení. Na výše uvedené adrese se nachází pouze pracoviště, kde nikdo k nabízenému místu nepodá žádné informace, proto je nutný nejdříve kontakt e-mailem nebo telefonem

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. .Kontaktní osoba:
Mgr. Petr Pálka   +420 777 005 553

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. . (IČO 25716514), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.