Animátor volnočasových aktivit Mohelnice

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Zámecká 19, Mohelnice, Olomoucký

Společnost Společnost Podané ruce o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních.

Popis pracovní pozice

Společnost Podané ruce o.p.s. vypisuje výběrové řízení na pozici "Animátor volnočasových aktivit".
Požadavky:
- Ukončená SŠ, VŠ,VOŠ (sociálního, speciálně pedagogického, pedagogického zaměření), vhodné i pro absolventy, případně i dálkově studující,
- absenci VŠ vzdělání lze nahradit chutí a motivací pracovat s dětmi a mládeží v terénu,
-komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup,
- ochotu pracovat v odpoledních hodinách (pracovní doba do 17:00 až 18:00),
- zkušenost práce s dětmi a mládeží výhodou,
- orientace v současných trendech trávení volného času mládeže - vaším úkolem bude vymyslet takové aktivity, které zaujmou, umožní vám využít vlastní kreativitu,
- zdravotní způsobilost.

Náplň práce:
- Přímá práce s dětmi a mládeží ve věku 15 - 21 let přímo v terénu (tzn. ulice, parky, hřiště, v zimních měsících možnost pronajmout prostory) v lokalitě Mohelnicka,
- organizování a realizace volnočasových aktivit a preventivních programů,
- trocha administrativy.

Nabízíme:
- Pracovní poměr na 1.0 úvazek s nástupem ihned a smlouvou na dobu určitou na 3 roky (s možností prodloužení následné spolupráce),
- možnost podílet se na smysluplné práci,
- možnost profesního a osobního růstu, vzdělávání,
- zázemí zavedené neziskové organizace,
- 5-6 týdnů dovolené,
- 23 000 Kč hrubé mzdy.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana - motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 31.8.2018 na adresu asistentka@podaneruce.cz, do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení - animátor".
Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová
Telefon: +420 774 701 570
Vybraní uchazeči budou průběžně zváni k ústnímu pohovoru, který proběhne v Olomouci po předchozí telefonické dohodě.
Pro bližší informace nás kontaktujte.