Noční pracovník/ce Aš

Plat: 14 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Aš, Karlovarský

Společnost Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Aš. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Platové ohodnocení: 14.000,- Kč až 22.000,- Kč + cca 2.000,- Kč příplatky za noční práci. Pracovní doba: krátký x dlouhý týden (20:00-8:00 h). Náplň práce: jedná se o noční práci v rodinné skupině u dětí (dohled nad dětmi, domácí práce). Požadujeme: zodpovědný a empatický přístup. Nabízíme: příspěvek z FKSP, 25 dnů dovolené. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-14:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese Na Vrchu 1207/26, 352 01 Aš.

Kontakt

Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Bc. Miroslava Kunciterová, DiS.   +420 351 011 090

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Dětský domov Mariánské Lázně a Aš, příspěvková organizace (IČO 47723424), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.