Lektor/ka programu primární prevence (centrum komplexní péče) Olomouc

Plat: 7 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Dolní náměstí 200, Olomouc, Olomoucký

Společnost Společnost Podané ruce o.p.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní specialisté v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Dolní náměstí č.p. 200/2, Olomouc.
Centrum komplexní péče v Olomouckém kraji vypisuje výběrové řízení na pozici: LEKTOR/KA PROGRAMU PRIMÁRNÍ PREVENCE.
Požadujeme:
- VOŠ, VŠ pedagogického, sociálního, humanitního nebo zdravotního zaměření (vhodné i pro studenty těchto oborů a absolventy).
- Schopnost komunikace a práce s kolektivem dětí a mladých dospívajících lidí.
- Dlouhodobá spolupráce.
- Trestní bezúhonnost.
- Orientace v oblasti závislostního chování.
- Pracovní působnost v Olomouckém kraji - Olomouc, Prostějov, Zábřeh, Přerov.
- ŘP skupiny B výhodou.
- Komunikativnost, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, zvládání stresových situací.
- Rozšiřujeme tým o nové kolegy, takže hledáme zejména lidi přátelské, protože takový je i náš kolektiv.
Praxe v oboru vítána, další vzdělání a znalost AJ výhodou.

Pracovní náplň: Příprava a vedení informačních, preventivních a osvětových programů - zejména program prevence patologického hráčství Hra na hraně pro školy. Spolupráce na vytváření informačních materiálů o problematice patologického hráčství. Komunikace se školami a metodiky prevence.

Nabízíme:
- Částečný úvazek 0,4 (dva dny v týdnu). Výše úvazku je k jednání.
- Práce na dobu určitou do 30. 4. 2019 s předpokládanou možností prodloužení.
- Mzdové ohodnocení dle platných tabulek, dosažené praxe a vzdělání (7900 až 9600 hrubá mzda při úvazku 0,4).
- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, školení, stáže a supervize. Týden dovolené navíc. Zázemí zavedené a stabilní neziskové organizace.

Další informace: Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zasílejte nejpozději do 15.8.2018 POUZE na adresu asistentka@podaneruce.cz. Do předmětu zprávy uveďte prosím "Lektor/ka programu primární prevence". Vybraní uchazeči budou 17.8.2018 pozváni k osobnímu pohovoru, který se bude konat 22.8.2018. V motivačním dopise uveďte, kromě čehokoli, co považujete za důležité sdělit, proč jste se stal/a nebo chcete stát terapeutem? Jakým terapeutickým směrem a stylem práce se zabýváte nebo chcete zabývat a proč? Jaké jsou vaše závislosti a jak s nimi nakládáte (pouze do míry, do které jste ochotni se podělit)? Čemu jste se věnovali v diplomové práci a s jakým výsledkem? Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570. Pro bližší informace nás kontaktujte. Zařízení si ponechává právo výběrové řízení prodloužit, případně opakovat nebo zrušit. S osobními údaji uvedenými v životopise bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Zasláním životopisu uchazeč dává souhlas se zpracováním svých osobních údajů po dobu výběrového řízení a jejich uchováváním v databázi vhodných zájemců o případná volná pracovní místa v SPR po dobu dvou let.