Pracovníci ochrany majetku a osob - strážní - místo je vytvořeno pro ozp Vsetín

Plat: 10 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jasenice 1253, Vsetín, Zlínský

Společnost Eagle Eyes a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

PRACOVNÍCI OCHRANY MAJETKU A OSOB - STRÁŽNÍ - MÍSTO JE VYTVOŘENO PRO OZP
Místa jsou vyhrazena pro osoby invalidní a osoby zdravotně znevýhodněné.
Požadujeme: Hledáme pracovníky jen s čistým trestním rejstříkem.
Místo výkonu: Climax s.r.o.
Nabízíme: stravenky, bonusy, odměny.
První kontakt: p. Ing. Ondřej Havel, telefonicky v pracovní dny 7:00 - 15:00 hodin na tel. čísle 607 005 220, email: havel@eagle-eyes.cz.
ov. 6.9.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Eagle Eyes a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Ondřej Havel   +420 607 005 220

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Eagle Eyes a.s. (IČO 01502875), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.