Pekař/-ka Třinec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Výstavní 1086, Třinec, Moravskoslezský

Společnost Cake Art s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek.

Popis pracovní pozice

Aktualizace 1. 11. 2018, 8. 10. 2018, 23. 8. 2018
Požadujeme - vyučení v oboru pekař/-ka, základní návyky v dodržování pořádku a v hygieně, příjemné vystupování, spolehlivost, samostatnost.
Jedná se o pečení korpusů a drobného pečiva.
Směnnost - ranní 6:00 - 14:30, odpolední 9:30 - 18:00, vč. víkendů.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: info@cakeartrinec.cz
Pracoviště: Třinec

Kontakt

Cake Art s.r.o.Kontaktní osoba:
Roman Staszko  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Cake Art s.r.o. (IČO 03016200), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.