Pokladní v kantýně Kladno

Plat: 100 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Billundská 2757, Kladno, Středočeský

Společnost ISS Facility Services s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pokladníci v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
zručného a trpělivého člověka, který má chuť pracovat.
Praxe výhodou, vzdělání v oboru výhodou.

Jedná se o hlavní pracovní poměr na dobu určitou od data nástupu 3 roky.

Náplň práce:
úprava zboží k výdeji, komunikace se zákazníkem, provádění inventury, vyřizování dotazů a stížností, práce na pokladních systémech SEPTIM, výdej stvrzenek a pokladních dokladů.
Pracovní doba:
6:00 - 14:00 hod., 14:00 - 22:00 hod.
Nabízíme:
výborné finanční ohodnocení, stabilní práci v silné mezinárodní společnosti, práci na hlavní pracovní poměr, benefity zákazníka

Kontakt

ISS Facility Services s.r.o.Kontaktní osoba:
Lucie Štěpánová   +420 770 157 029

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ISS Facility Services s.r.o. (IČO 60470291), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.