Dělník/-ice v papírenské výrobě - pomocník/-ice tisku Nové Město nad Metují

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Pod Vinicemi 1046, Nové Město nad Metují, Královéhradecký

Společnost Bauch, Navrátil s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocní dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky.

Náplň práce: pomocné práce u tiskového stroje ve třísměnném provozu.

Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, stravenky, příplatky za směnnost, měsíční a pololetní příplatky za nulovou nemocnost, věrnostní dovolená, příspěvky - na péči o zdraví, na Vánoce, na dovolenou, firemní sportovní akce.
Celkové roční benefity až ve výši 25.000,- Kč.

Kontakt - Mgr. Keroušová Kristýna; tel.: 491 477 223, 731 462 894 (po - pá od 07:00 hod. do 15:00 hod.); e-mail: kerousova@bauch-navratil.cz (zaslání životopisu).

Kontakt

Bauch, Navrátil s.r.o.Kontaktní osoba:
Mgr. Kristýna Keroušová, personalista   +420 491 477 223,731 462 894

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bauch, Navrátil s.r.o. (IČO 47450428), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.